Nov strnka 1Novinky
O ns
Nae feny
tata
Odchovy
Vstavy
Standard
Historie plemene
Fotogalerie
Videa
Vzpomnme
Vzkazy
Kontakt
Odkazy
Banner
Archiv
TOPlist


2.2.2023
Další chlapec z naší party vyrazil do světa. Pejsek Timmy, malý, akční a všechny milující klučík, odjel za svými novými páníčky. Věříme, že Timmy našel tu svoji správnou rodinu. Timmy, přejeme Ti, aby jsi prožil dlouhý psí život ve zdraví a v milující náruči svých nových páníčků.

29.1.2023
Tommík, další z našich kluků se s námi rozloučil. Velmi akční a veselý pejsek bude určitě svým paničkám báječným společníkem. Tomíku, užívej si dlouhý a skvělý psí život naplněný lidskou láskou.

22.1.2023
Pejsek Tonny se také s námi rozloučil a odjel do nového domova. Tonny, přejeme Ti hodně zdraví a báječný psí život naplněný dováděním, pamlsky a láskyplnou péčí svých paniček.

22.1.2023
Sobota 21.1.2023 se nesla v duchu návštěv a odcházení. Tinnka, jediná holčička z vrhu, odjela se svojí novou rodinou. Jejím úkolem bude zaplnit prázdné místo po původní bišonce a být skvělou kamarádkou své malé paničce. Přejeme oběma, aby spolu prožili spoustu krásných chvil.

21.1.2023
Jako první opustil naši partu pejsek Teddy. Vnímavý a citlivý pejsek bude určitě dobrým společníkem své nové paničce. Teddíku, přejeme Ti, aby jsi prožil krásný, dlouhý a spokojený život a byl milovaným pejskem.

Archiv


TOPlist

Copyright © 2006 - 2021 | Dajarus