Nov strnka 1Novinky
O ns
Nae feny
tata
Odchovy
Vstavy
Standard
Historie plemene
Fotogalerie
Videa
Vzpomnme
Vzkazy
Kontakt
Odkazy
Banner
Archiv
TOPlist

9.8.2022
Ve dnech 5.-7.8.2022 se konala mezinárodní výstava Trio CACIB Praha. První výstavní den se předvedla ve třídě otevřené fenečka Polly Dajarus. Posuzoval maďarský rozhodčí pan Gyula Sárkózy a Polly dostala krásný posudek a ocenění CAC a následně rez.CACIB. Gratulujeme ke skvělému úspěchu majitelce paní Jitce Eliášové.

10.5.2022
Dne 8.5.2022 se konala XXI Pojizerská výstava Mladá Boleslav. Náš odchov Rémy Dajarus se předvedl ve třídě mladých. Od paní rozhodčí Václavy Rybárové dostal známku V1, vítěz třídy mladých a vítěz Mladé Boleslavi. Udělal nám velkou radost. Moc gratulujeme majitelce Kristýně Liškové a děkujeme jí a jejímu příteli za skvělou péči, kterou tomu temperamentnímu klukovi dopřávají.

13.1.2022
Dnes má naše milovaná Netty - Multich. Metaxa Charnett - svůj velký den. Slaví 10. narozeniny. Nettynko, přejeme Ti hodně zdraví do dalších let.

10.1.2022
Poslední štěňátko, pejsek Simba, opustilo náš domov a odjelo se svými novými páníčky. Přejeme Simbovi, aby dělal svým majitelům jen radost, dostával spousty dobrůtek a hlavně plnou náruč lidské lásky.

9.1.2022
Fenečka Sophia už se také zabydlela u svých nových majitelů. Věříme, že bude páníčkům dělat radost, jako jejich předchozí bišonka, a že je bude provázet dlouhé roky životem.

Archiv


TOPlist

Copyright © 2006 - 2021 | Dajarus