Nov strnka 1Novinky
O ns
Nae feny
tata
Odchovy
Vstavy
Standard
Historie plemene
Fotogalerie
Videa
Vzpomnme
Vzkazy
Kontakt
Odkazy
Banner
Archiv
TOPlist


12.7.2023
Po delší odmlce přidáváme novinky. Pejsek Rémy Dajarus se zúčastnil dvou výstav a byl úspěšný. Dne 25.6.2023 na MVP v Brně obdržel od paní rozhodčí Nadi Klírové známku V2, r. CAC. Dne 2.7.2023 na NV Klatovy obdržel od paní rozhodčí Aleny Košťálové známku V1, CAC a splnil tím podmínky pro titul ŠAMPION ČR. Gratulujeme majitelce Kristýně Liškové a moc děkujeme za skvělou péči o chlupatého rošťáka.

15.3.2023
Dnes slaví vrh "R" DAJARUS 2. narozeniny. Přejeme Reggie, Rittě (Bellisce), Roxy, Rémymu, Rickymu a Robbíkovi krásné narozeniny, hodně zdraví do dalšícb let a spoustu dobrůtek.

10.2.2023
Poslední štěňátko z našeho vrhu "T" vylétlo z rodného hnízda. Pejsek Tobby se s námi dnes rozloučil a odjel se svojí novou rodinou. Tobby přejeme Ti, aby jsi se svým malým člověčím parťákem prožil dlouhý život plný zábavy.

2.2.2023
Další chlapec z naší party vyrazil do světa. Pejsek Timmy, malý, akční a všechny milující klučík, odjel za svými novými páníčky. Věříme, že Timmy našel tu svoji správnou rodinu. Timmy, přejeme Ti, aby jsi prožil dlouhý psí život ve zdraví a v milující náruči svých nových páníčků.

29.1.2023
Tommík, další z našich kluků se s námi rozloučil. Velmi akční a veselý pejsek bude určitě svým paničkám báječným společníkem. Tomíku, užívej si dlouhý a skvělý psí život naplněný lidskou láskou.

Archiv


TOPlist

Copyright © 2006 - 2021 | Dajarus