Nov strnka 1Novinky
O ns
Nae feny
tata
Odchovy
Vstavy
Standard
Historie plemene
Fotogalerie
Videa
Vzpomnme
Vzkazy
Kontakt
Odkazy
Banner
Archiv
TOPlist


15.3.2023
Dnes slaví vrh "R" DAJARUS 2. narozeniny. Přejeme Reggie, Rittě (Bellisce), Roxy, Rémymu, Rickymu a Robbíkovi krásné narozeniny, hodně zdraví do dalšícb let a spoustu dobrůtek.

10.2.2023
Poslední štěňátko z našeho vrhu "T" vylétlo z rodného hnízda. Pejsek Tobby se s námi dnes rozloučil a odjel se svojí novou rodinou. Tobby přejeme Ti, aby jsi se svým malým člověčím parťákem prožil dlouhý život plný zábavy.

2.2.2023
Další chlapec z naší party vyrazil do světa. Pejsek Timmy, malý, akční a všechny milující klučík, odjel za svými novými páníčky. Věříme, že Timmy našel tu svoji správnou rodinu. Timmy, přejeme Ti, aby jsi prožil dlouhý psí život ve zdraví a v milující náruči svých nových páníčků.

29.1.2023
Tommík, další z našich kluků se s námi rozloučil. Velmi akční a veselý pejsek bude určitě svým paničkám báječným společníkem. Tomíku, užívej si dlouhý a skvělý psí život naplněný lidskou láskou.

22.1.2023
Pejsek Tonny se také s námi rozloučil a odjel do nového domova. Tonny, přejeme Ti hodně zdraví a báječný psí život naplněný dováděním, pamlsky a láskyplnou péčí svých paniček.

Archiv


TOPlist

Copyright © 2006 - 2021 | Dajarus